hoş geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Burhan ve Şahikadan Sözler

Burhan ve Şahikadan Sözler Empty Burhan ve Şahikadan Sözler

Mesaj  Admin Ptsi Ağus. 04, 2008 10:04 am

Burhan ve Şahikadan Sözler

Burhan Abi

Papucumun satanistiiiiiiii!

litfen ımaaaa!!!!

kimki bu. kim bu böyle senli benli konuşiyy. kimki bu beni konuşturiyy.. kimsin lan sen kimsiiiinnn. kimsin ulan kimsiiinn

sirseri (:

hıııı ama siz beni yanlış anladınızzz ama.. (:

litfen ama bi ipucu verebilirmisin gaffurrrr

yetti be kes sesini bıktım usandım senden zaten elektirik yuklendim valla ha parçalarım seni yeti lann

dal sana hadi dal dal dal dal

lütfen ama sacit bey eger vuracaksanız sağ meme ucuma temas etmezseniz sevinirim

bır burhan altntop kolayy yetsmıykı yaa agsımda gumüs kasıkla doduysam benim gunahm ne

sen baa mi diklenion ha koylü cocuu (:

ben senin gibileri cok hisaya sohtum senimi sohamicam tirbiyisiz

kibilây bey (:

şiyle düşünisun girçikten beni çık iziyısınnn

bir buhran altıntop kolay yetişmiyi..bu beyin kıvrımlarının oluşabilmesi için kaç yıl geçti biliyiniz mi??ZOONNKKK!! tam 37 yıl şimdide sadece üç beyin hücresi çalışan bu köyllüüü bana kafa tutuıyııı olacak iş mi buu?

ama saciiitt beyyy bu aramızda bi şakalaşma ben ona "heyy gearry what's going on? diyirim oda bana şeyy diyi... bişey demiyi şaka burda bitiyi zaten

dev anası dev anası bastığı yeri inletiyi apartmanda zelzeye sebebiyet veriyi ayı ayı ayyuu arryoureaadyy

bu çucuğa çık üziliom ben yaa (:

sacit beyin aklına girip giriyosun türlü katakullilerle benim evime giriyosun ondan sonra tesadüfe bak tesadüfe bak ve tesadüfe bak beni o gece akrep sokiyiii

nasil da moralimi bozdun ama, ic dunyam paramparca oldu simdi (:

laf laf laf laf hep laf !! (:

bende nisantası cocuguyuum

ben gelince ani bir manevrayla konu deişii aranızda fısır fısır konusiisnz

Ölümüne gankayızz - deluuuvanlı-ASLI yıyorıım

Şahika

sen kime cirkin imasinda bulunuyorsun yelloz, seni ben paramlan doverim!

"tutalım bakalım libidolarımızı, nereye kadar tutabileceksek.. şunu hiç bir zaman unutma bebeğim, doğanın emrettikleri karşısında ne senin gibi tatlı bir serseri durabilir, ne de benim gibi küçük bir prenses.."

aaay kalitemi bozdurdu yine bana...

sacit,söz gecesinden beri beni aramadın, mesaj attım cevap yazmadın,şaşırdıım, yoksa ilişkimizde yolunda gitmeyen birşeyler mi var??

'' aaaaaah! salon çizgimden çıkarttınız beni beeee!'',''beni aramadın sacit.ne sen,ne vahşi caziben ne de kollarındaki dövmeler.hiçbiriniz aramadınız beni!'',
oooooooppppppppp çuuuuuşşşşşşşşşş tepsi popo keltoş kasma kendini bbbbbbeeeeeeeeee sen merak etme burhanım
aaaaaaah ben seni paramla/kalitemle/fiziğimle
Admin
Admin
Admin

http://merveforum.yetkinforum.com