hoş geldiniz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kenan Doğulu'nun "Hepsi" hakkında

Kenan Doğulu'nun "Hepsi" hakkında Empty Kenan Doğulu'nun "Hepsi" hakkında

Mesaj  Admin C.tesi Ağus. 02, 2008 9:24 pm

"Hepsi grubu geçen sene sizinle birlikte turnedeydi.Onların yokluğu size nasıl yansıdı?
-Onlar benim pillerim. Çok keyifliler, işlerini iyi yapıyorlar ve çok disiplinliler. Onlarla bir arada olmak her zaman insanı memnun ediyor. Ama bu sene böyle düşünmüşler. Biz de peki dedik.

Yeni albümlerinde sizin "Dört Peynirli Pizza" adlı şarkınız da yer alıyor. Nedir o şarkının hikayesi?
-Kendi aramızda çalarken kızlardan biri "İşte bu bizim şarkımız" dedi. Bir an evvel bitirip albüme yetiştirmeye çalıştık. Bence çok da güzel oldu. Hayranları çok seviyorlar.

"Hepsi" kitlesi sevdi ama Kenan Doğulu hayranları size pek yakıştıramadı o şarkıyı...
-Kenan Doğulu dinleyicisi için yapılmadı ki o şarkı. Hedef kitleye yöneltilmiş bir şeydi. Ben kimseye "Bu şarkı hit olacak, tüm Türkiye bunu konuşacak" demedim. Onlar "Bizim dinleyicimiz bu şarkıyı çok sever, biz de söylemek istiyoruz" dediler. "Buyurun sizin olsun" dedim. Yapılıp bitmiş bir işin muhasebesini yapmayı sevmiyorum. Zaten negatif de olsa pozitif de, eleştirilerden çok fazla etkilenmiyorum. Çünkü her zaman bildiğim, doğru bulduğum şeyi yapıyorum. Gerek ilişkiler, gerek sosyal statüler arasındaki dengeler, gerekse kariyerimle ilgili olsun, hiçbir konuda kim ne düşünüyor diye endişe etmem, kafa yormam. O zamanlar artık geride kaldı.

Yaptıkları cover’ları beğendiniz mi?
- "Sımsıkı"yı Ozan (Doğulu) yaptı zaten. Cover’dan çok remix gibi oldu. Onu ve daha birkaç şarkıyı çok beğendim. Aslında beğendim, beğenmedim diye bir yorum yapmayı sevmiyorum, pek haddime de değil bu...
Admin
Admin
Admin

http://merveforum.yetkinforum.com

- Similar topics